Doprava zadarmo od 79,00 €

Výhody nákupu

Nákup u nás má mnohé výhody. Na čo všetko sa môžete tešiť, keď nakúpite v našom eshope?

Všetko ihneď skladom

Vidíte na našom eshope niečo, čo sa vám páči? Skvele, sme radi, že ste si vybrali. Doma to môžete mať už nasledujúci pracovný deň, pretože ponúkame len to, čo naozaj máme. Všetky položky na eshopu sú okamžite skladom. Nemusíte teda čakať, než si tovar stiahneme z medziskladu alebo ako ho doobjednáme od výrobcu.

Expresné expedície

Proč něco odkládat na později, když to můžeme udělat hned? Jakmile nám bude doručena Vaše objednávka, okamžitě jí zpracováváme a připravujeme k expedici. Pokud stihnete objednávku vytvořit do 16:30, bude objednávka odeslána ještě tentýž den* A když to nestihnete, nic se neděje, zboží odešleme hned druhý den ráno. Déle než dva pracovní dny byste tedy na své zboží čekat neměli. 

Poštovné zadarmo

Ak hodnota vašej objednávky presiahne 96 EUR, tovar vám zašleme zadarmo akýmkoľvek druhom dopravy, ktorý ponúkame, či už sa rozhodnete platiť na dobierku, alebo iným spôsobom. 

Viac možností platby

Neobmedzujeme sa iba na jednu platobnú metódu. Túto voľbu nechávame úplne na Vás. Tovar nám môžete zaplatiť vopred na náš bankový účet, alebo až pri prevzatí, formou dobierky. Ak chcete platiť vopred, ale nechcete čakať, až sa peniaze prevedú na náš účet, môžete zaplatiť kartou. V takom prípade sú peniaze na náš účet prevedené okamžite a vaša objednávka je odoslaná v najbližšom možnom termíne.

Možnosť osobného odberu

Neradi nakupujete tovar cez internet, pretože si ho nemôžete vyskúšať? Nechcete riešiť problém s neskoršej výmenou veľkosti? U nás môžete využiť aj možnosť osobného odberu na našej predajni, kde si tiež objednaný tovar môžete ihneď vyskúšať. Nájdete nás v Chlumčany u Loun, na ceste I / 7 Praha - Chomutov. Za osobné odber samozrejme nič neplatíte.

KupNajisto – platba až po vyskúšaní

Ak je naša kamenná predajňa pre Vás moc ďaleko, ponúkame zaujímavú alternatívu v podobe služby KupNajisto. Kúpite tovar, my Vám ho odošleme, a máte 14 dní na to, aby ste si ho vyskúšali a rozhodli sa, či si ho necháte. Ak áno, jednoducho zaplatíte faktúru, ktorú dostanete od KupNajisto. A ak nie, vrátite tovar na našu adresu, a tým to pre vás končí. Ostatné náležitosti už zariadime sami.

Predĺžená lehota na výmenu

Tovar sa vám páči, ale len ste netrafili správnu veľkosť? Nemusíte nám ho vracať, čakať na vrátenie peňazí a potom objednávať správnu veľkosť. Tovar vám radi vymeníme kus za kus, a to dokonca až mesiac odo dňa, kedy ste tovar prevzali. Na oplátku po vás chceme len to, aby ste tovar vrátili v pôvodnom stave, nenosené, s originálnymi visačkami, a pokiaľ ide o obuv, tak aj s nepoškodenú krabicou.

Zákaznícky klub

Pre našich registrovaných zákazníkov máme zákaznícky klub. V rámci klubu zbierate body za vaše objednávky, za ktoré si potom môžete vygenerovať zľavové kupóny na ďalšie nákupy. 

*Platí pri využití dopravy kuriérskou službou Geis. Pri využití Slovenskej pošty je nutné vytvoriť objednávku do 15 hodín

Upozorňujeme, že používate zastaraný prehliadač a tak nebudú dostupné všetky funkcie elektronického obchodu.
Loading...